Посадовців Сокальської виправної колонії викрито під час одержання хабара

logo
118317_posadovciv_sokalskoji_vipravnoji_koloniji.jpeg


Правоохоронці задокументували схему одержання неправомірних вигод керівництвом Державної установи «Сокальська виправна колонія» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Про це поінформувала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, – пише Голос Сокальщини.

«У процесі реалізації 31.07.2017 викрито заступника начальника зазначеної Держустанови, який зловживаючи службовим становищем, залучивши до злочинної діяльності у якості посередника – головного бухгалтера Установи, налагодив злочинні схеми системного одержання неправомірних вигод за надання в оренду приміщень і вирішення інших господарських питань виправної установи», – йдеться у повідомленні.

Посадовців викрито під час одержання хабара в розмірі 9000 грн від підприємця за сприяння в укладенні договору оренди та заниження орендної плати складського приміщення, належного виправній установі.

Грошові кошти та речові докази вилучено. Заступника начальника цієї виправної установи затримано в порядку ст.208 КПК України.


Реклама

А поділитися?