Посмажать яєчню на сонці і навчать сортувати сміття: львів`ян запрошують на Екосвято

logo
101418_posmazhat_jaechnju_na_sonci_i_navchat_sor.jpeg


Фото ілюстративне.

Сьогодні, 18 червня, о 16.00 годині перед кінотеатром ім. О. Довженка на Сихові проведуть перше Екосвято, де обговорять питання екології, а також проведуть майстер-класи. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

На заході розглянуть питання економії енергії, сортування сміття та світовий досвід у цьому. Також обговорюватимуть те, який пластик можна переробити на красиві вироби і як без негативних наслідків провести пікнік на природі.

На Екосвяті буде і еко-ярмарок, де мешканці зможуть дізнатися, які є екологічні продукти та товари, чим вони корисні, а також самі зможуть спробувати виготовити натуральне мило. Також відвідувачів пригощатимуть кавою по-сихівськи, а однією з найцікавіших частин Екосвята буде смаження яєць за допомогою сонячної енергії.

Крім того, для дітей і молоді облаштують зону відпочинку та розваг. Вони зможуть навчитись сортувати сміття на ігровій стійці, взяти участь у бансах (танці-руханка для дітей), поспілкуватись англійською і навіть створити свій ековиріб.


Реклама

А поділитися?