Постраждалі від опіків у маршрутці отримають компенсацію

logo
110114_postrazhdali_vid_opikiv_u_marshrutci_otri.jpeg


Вчора, 12 липня, на Львівщині в Турківському районі перегрілась система охолодження в маршрутці. П’ятеро людей постраждали.

Про це повідомили в ТСН.

Перевізник вже прокоментував ситуацію. Було заявлено, що постраждалі обов’язково отримають компенсацію, адже вони всі були застраховані.

Як пригадують пасажири, маршрутка саме рухалась вгору, коли рідина в системі закипіла. Водій на ходу намагався усунути проблему – долити води, однак від цього салон охопило гарячою парою. В автобусі їхало близько 40 людей. Всі почали вибігати, але останнім вдалось вийти людям, що сиділи біля водія. 5 з них постраждало: обпечені кінцівки та тулуб. Серед них 9-річна дівчинка, що зараз у реанімації.

Водію маршрутки також дісталось, але його сьогодні вже відпустили додому. З журналістами він не хоче спілкуватись. Механік підприємства пояснює випадок неправильною конструкцією автобуса.

“Це неправильно, як може бути в салоні розширювальний бачок, де нагрівається температура мінімально 90 градусів, а пішло до 100, закипіло і розірвало бачок”, – каже механік Роман Яворський.

У Турківському відділку поліції відкрили кримінальне провадження через порушення правил експлуатації автобуса. Правда не виключають можливості, що водій міг запобігти інциденту. Автобус наразі залишається на штрафмайданчику, з ним проведуть необхідні процедури.

А поділитися?