Потрапило в аварію авто президента ФК «Карпати»

logo
122512_potrapilo_v_avariju_avto_prezidenta_fk_ka.jpeg


Відомий львівський бізнесмен Петро Димінський, який, окрім улюбленого львів’янами футбольного клубу, володіє також популярним телеканалом «Zік» став 18 серпня найбільш згадуваною особою у теле-радіоефірах та інтернет-виданнях. Усі вони уникають прямих тверджень і обмежуються обтічними формулюваннями. Мовляв, автомобіль з кортежу пана Демінського потрапив у дорожньо-транспорту пригоду (ДТП), в якій загинула молода жінка.

Більш детально описала цю трагедію агенція ZAXID.NET. Аварія трапилася на автодорозі Львів-Краковець. За попередніми висновками, автомобіль Opel Astra, за кермом якого була 31-річна мешканка села Ямельня, з’їжджав з траси. Але у нього врізався Mercedes S 65 AMG, що йшов на обгін по зустрічній смузі всупереч дорожній розмітці. Жінка загинула на місці. Відомо, що за кермом цього «мерседеса» часто перебуває сам Петро Димінський. Цього разу його бачили на місці ДТП. Він закрився у позашляховику супроводу.

Ввечері в офіційному повідомленні поліції сказано, що за кермом Mercedes S 65 AMG був 43-річний львів’янин. Очевидно, йдеться про охоронця бізнесмена. Петрові Димінському 62 роки.

Розкажіть друзям:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...