Повітря у Львові стає все бруднішим

logo
102777_povitrja_u_lvovi_stae_vse_brudnishim.jpeg


За дослідженнями екологів, територія міста, особливо складні дорожні сполучення – це місця, де сильна загазованість. Дихати подібним категорично не можна. Лікарі в таких випадках радять частіше відпочивати в “зелених” зонах – парках та по можливості уникати великих транспортних розв’язок.

Зокрема, надмірна загазованість в центрі Львова, адже територія знаходиться в луговині – там мало вітрів, тому велика концентрація шкідливих газів машин, – передають «Львівські» з посиланням на ІА «ЗІК».

За словами еколога Юрія Ващука, при такій концентрації шкідливих викидів в містян можуть бути проблеми з періодичним головним болем, швидка втомлюваність організму. Ймовірно, також, що така концентрація газів, як у місті, може спричиняти виникнення інфарктів.

За останніми дослідницькими даними, повітря в місті забруднене. Найменша концентрація шкідливих речовин у повітрі спостерігається в Сихівському районі та на вулиці Науковій.

Щоб уникнути шкідливої дії забрудненого повітря, львів’янам радять частіше відпочивати на свіжому повітрі, прогулюватись парками тощо.

А поділитися?