Пожежу в будинку на проспекті Свободи спричинило коротке замикання

logo
111638_pozhezhu_v_budinku_na_prospekti_svobodi_s.jpeg


З будинку тимчасово переселили двох жителів, збитки від пожежі підраховують.Фото: головне управління ДСНС у Львівській області

Фото: головне управління ДСНС у Львівській області

Коротке змикання в одній із квартир на другому поверсі стало причиною вчорашньої пожежі у житловому будинку на проспекті Свободи у Львові, повідомили Tvoemisto.tv  у прес-службі головного управління ДСНС у Львівській області.

На місці розчищають  приміщення, пошкоджені внаслідок пожежі. Як інформує прес-служба Львівської міської ради, двом особам надали тимчасове житло – в готелі при церкві святого Михаїла у Львові.

Крім того, представники Галицької районної адміністрації підраховують збитки від пожежі та вартість проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт.

Як повідомлялося, 16 липня в 15.40 в будинку на розі проспекту Свободи та вулиці Тиктора у Львові спалахнула пожежа. ЇЇ загасили близько шостої години пополудні.

Вогнем ошкоджено дерев’яні балкони 2-го та 3-го поверхів, 500 м.кв металевої покрівлі та світловий ліхтар над сходовою кліткою. Вогнем знищені крокви, лежні, обрешітка та пошкоджено дерев’яне міжповерхове перекриття 3-го поверху над іншою квартирою. Під час гасіння пожежі пошкоджені через залиття водою стелі та стіни в житлових квартирах частково другого і третього  поверхів.


Реклама

А поділитися?