Працівники 3-ї комунальної стоматполіклініки Львова не впускають на роботу нового керівника

logo
116973_pracivniki_3_ji_komunalnoji_stomatpolikli.jpeg


Працівники 3-ї комунальної стоматологічної поліклініки Льовова заблокували вхід до медзакладу, протестуючи проти новопризначеного головного лікаря Юрія Павліва та проти запропонованої мерією реформи комунальної стоматології Львова. Про це ZAXID.NET повідомив лікар-стоматолог 3-ї поліклініки Юрій Казмірчук.

«Таке призначення ми вважаємо рейдерським захопленням. Представники міського управління охорони здоров’я відмовились продовжити контракт із нашим попереднім керівником Юрієм Лисаком, хоча колектив йому довіряє. Також влада відмовилась зробити керівником когось із нашого колективу, а всупереч нам призначили Юрія Павліва. Саме тому ми заблокували вхід для цієї людини, однак при цьому продовжуємо приймати пацієнтів», – cказав Юрій Казмірчук.

У Львівській міськраді наразі цю ситуацію не прокоментували.

Нагадаємо, у лютому під час засідання сесії ЛМР депутати підтримали реформу комунальної стоматології Львова. Реформування полягає у перетворенні комунальних стоматполіклінік у неприбуткові ЛКП, де лікарі мають право офіційно встановити плату за свої послуги та таким чином заробляти собі на зарплату та утримання закладів. Водночас депутати передбачили відшкодування надання безоплатної стоматологічної допомоги пільговим категоріям львів’ян.

У травні Галицький районний суд призупинив реформу, прийнявши рішення про забезпечення позову громадянина Анатолія Шамріна, який вважає, що такі зміни порушують його конституційні права.

Нагадаємо також, що у червні близько сотні львівських стоматологів, серед яких і працівники 3-ї міської комунальної стоматполіклінікіи, пікетували Львівську міську раду та блокували кабінет міського голови Львова, щоб поспілкуватись із ним про непримустимість згаданої реформи.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...