Працівники СБУ проводять обшук у помешканні начальниці управління комунальної власності ЛМР

logo
109970_pracivniki_sbu_provodjat_obshuk_u_pomeshk.jpeg


Працівники ГУ НП у Львівській області проводять обшуки у помешканні начальниці управління комунальної власності Львівської міської ради Інни Свистун на вул. Тарнавського у Львові. Її навіть не впустили додому погодувати грудну дитину. Про це ZAXID.NET повідомила сама Інна Свистун.

«Через викрадення комунального майна обшуки відбуваються не лише в нашому управлінні, а тепер почались ще й у мене вдома. Првоохоронці навіть не впустили мене погодувати грудну дитину, – сказала Інна Свистун ZAXID.NET. – Я не переживаю, що поліція зможе пов’язати мене з аферистами. Але мені дивно, чому це роблять саме в мене вдома, хоча ні Мальковій, ні Сандул, які заволоділи комунальним майном, не висувають жодних звинувачень та навіть не турбують їх обшуками. Тобто аферистів поліція не чіпає».

Нагадаємо, у середу, 12 липня слідчі ГУ НП та УСБУ у Львівській області прийшли з обшуком до департаменту економічного розвитку та управління комунальної власності ЛМР. Згодом стало відомо, що обшуки відбуваються через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова, більш відому як «Афера століття».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...