Працівників бюджетної сфери Дрогобиччини навчали електронним закупівлям в системі ProZorro

logo
pracivnikiv_bjudzhetnoji_sferi_drogobichchini_navchali_elektronnim_zakupivljam_v_sistemi_prozorro.jpg


п’ятниця, 8 липня, 2016, 17:43
Львів

Працівників бюджетної сфери Дрогобиччини навчали електронним закупівлям в системі ProZorro

Сьогодні, 8 липня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з працівниками бюджетної сфери міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району з питань електронних закупівель в системі ProZorro. Навчання провів тренер-агент ProZorro у Львівській області Мирослав Сімка.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор зпитань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Як зазначив доповідач, система електронних державних закупівель ProZorro має ряд переваг. Головне те, що вона мінімізує людський фактор під час державних закупівель, тобто зменшує ризики корупції.

Під час семінару учасники мали змогу детально ознайомитися з тим, як працює система, як долучитися до неї та здійснювати закупівлі.

Нагадаємо, що починаючи з 1 липня цього року є обов’язковим використання електронної системи закупівель з метою відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт для закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких – від 5 тисяч гривень для товарів і послуг та від 10 тисяч гривень для робіт, але не перевищує межі, встановлені Законом України «Про публічні закупівлі».

А при здійсненні відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт необхідно обирати торговельні майданчики, які входять до складу системи електронних державних закупівель ProZorro. Особливість системи електронних закупівель у тому, що ProZorro не передбачає використання державних коштів, а фінансування проекту відбувається за рахунок компаній-комерційних майданчиків (веб-сайтів) та донорів, у переважній більшості міжнародних. Основний принцип роботи системи – максимальна публічність.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?