Правий сектор побився з львівськими анархістами

logo
37228_pravij_sektor_pobivsja_z_lvivskimi_anarhi.jpeg


Суспільство

07.11 02:15

Марія Рагуткіна

9

0

У Львові активісти “Правого сектора” побилися з представниками організації “Автономний опір”.

Про це повідомив “ТСН”.

“Сьогодні ми стояли на захисті не тільки свого спортивного клубу “Цитадель”, а і на захисті мешканців хостелу “Юрус”, який знаходиться у нашій будівлі. Нацисти з “Правого сектору” і “ЦК Азов” хотіли вчинити напад на мирних жителів, а ми встали на іх захист і будемо робити так завжди”, – заявили в “Автономному опорі”.

У сутичці брали участь близько 200 осіб. Вони використовували димові шашки та петарди. Активісти “Автономного опору” хотіли провести марш на честь українського анархіста Нестора Махно. “Правий сектор” виступив проти акції, та суд заборонив її проводити. На цьому тлі стався конфлікт між сторонами.

Читайте також: Масові сутички з біженцями спалахнули у Франції (відео)

“Ми все відбили, з нашого боку немає жодних втрат. З боку нацистів кілька поранених”, – заявили активісти “Автономного опору”.

Активісти “Правого сектора” напали на офіс анархістів. На місце події прибули 10 патрульних екіпажів поліції та розігнали учасників бійки.

Як повідомляв “Знай.ua”, хвиля мітингів охопила кілька країн. У Гонконзі протестувальники зіткнулися з поліцейськими. У великих містах Італії студенти вийшли на антиурядові мітинги, де їх побили спецназівці. А в Лондоні були затримані півсотні прихильників Anonymous.


Реклама

А поділитися?