Представники Львівщини боротимуться за нагороди на чемпіонаті світу з карате

logo
33957_predstavniki_lvivwini_borotimutsja_za_nag.jpeg


Упродовж 23-30 жовтня в Лінці (Австрія) триватиме 23-й чемпіонат світу з карате. У змаганнях, які проводить Всесвітня федерація карате (WKF), візьмуть участь 2 500 спортсменів з 130 країн. У  складі національної збірної України виступатимуть 8 представників Львівщини.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У програмі – змагання з куміте (поєдинки) і ката (комплекс вправ) в індивідуальному та командному розрядах.

У чемпіонаті світу за Україну виступатимуть представники Львівщини Катерина Крива, Ірина Камінська, Олег Філіпович, Станіслав Горуна, Тарас Герчук, Ілля Нікулін, Ярослав Горуна та головний тренер команди – львів’янин Антон Нікулін .

Змагання відбудуться в комплексі TipsArenaLinz місткістю 6 тисяч глядачів.

Нагадаємо, що у серпні 2016 року на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського комітету в Ріо-де-Жанейро вид спорту карате внесено в програму літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Тобто, чемпіонат світу в Лінці стане першим таким турніром в новому, олімпійському статусі карате.

Відзначимо, що на попередньому чемпіонаті світу 2014 року в Бремені (Німеччина) українські спортсмени вперше в історії вибороли медалі дорослих чемпіонатів світу: Станіслав Горуна та Ірина Зарицька стали бронзовими призерами.

Довідка:

Чемпіонати світу з карате проводяться з 1970 року. Всесвітня федерація карате (WKF) була заснована в 1990 роки як спадкоємиця Міжнародного союзу карате (IKU) і Всесвітнього союзу організацій карате-до (WUKO). WKF була офіційно визнана Міжнародним олімпійським комітетом, і після трьох спроб в 2016 році карате отримало олімпійський статус.

Українська федерація карате (УФК) заснована в 2009 році, у 2011 році вона стала офіційним представником WKF в Україні сьогодні УФК об’єднує понад 100 клубів в 21 регіоні країни. В активі українських каратистів перемоги і призові місця на дорослих і молодіжних чемпіонатах світу та Європи, на етапах Прем’єр-ліги та інших престижних міжнародних турнірах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:


Реклама

А поділитися?