Презентація роману запоріжанки відбулася у Львові в супроводі бойового гопака

logo
24984_prezentacija_romanu_zaporizhanki_vidbulas.jpeg


Презентація історичного роману “Лицарі дикого поля” запоріжанки Ярослави Дягтяренко відбулася в рамках 23 Форуму видавців у Львові. Причому, перший його показ читачам супроводжувався театралізованим дійством – бойовим гопаком, розповіла Ярослава Дягтяренко кореспонденту Depo.Запоріжжя.

Ярослава Дягтяренко презентувала свій історичний роман “Лицарі дикого поля” на книжковому форумі у Львові - фото 1

Таку креативну презентацію роману влаштовало видавництво. “Лицарі дикого поля” – перший твір, який написала Ярослава Дягтяренко. На “Коронації слова 2016” він отримав відзнаку “Вибір видавця”. Роман одразу був відправлений в друкарню. Те, який вигляд матиме книга, тримали в секреті, навіть не показували авторці. Тож, на львівському форумі не тільки читачі, а й Ярослава побачила книгу вперше. І це було справжнім сюрпризом – двотомник та ще й з гопаком, зізнається авторка.

Роман охоплює епоху Хмельниччини. В ньому є все: українська шляхетність, кохання, зрада, мужність, битви та перемоги. Як зазначалось на форумі, “неймовірний художній коктейль, від якого неможливо відірватися, поки не вип’єш усе до останньої краплі”.

Ярослава Дягтяренко презентувала свій історичний роман “Лицарі дикого поля” на книжковому форумі у Львові - фото 2

“15 вересня в моєму житті сталася важлива, навіть ключова подія, – на Львівському форумі видавців відбулася презентація моїх “Лицарів Дикого Поля”. Зізнаюся чесно – це ні з чим не зрівняне почуття, коли береш в руки свою першу книгу, та ще й в такому гарному дизайні! Це наче вперше береш на руки свою щойно народжену дитину. Вибачаюсь за пафос, але по-іншому не скажеш, і ні з чим не порівняєш! Щиро дякую всім, хто підтримував мене на цьому шляху!” – каже Ярослава Дягтяренко.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...