Президентську партію на Львівщині очолив молодший брат лідера фракції БПП у ВР

logo
78116_prezidentsku_partiju_na_lvivwini_ocholiv_.jpeg


У столиці відбувся десятий етап ХІІ позачергового з’їзду партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, пише газета “Експрес”. 

На ньому, крім іншого, було прийняте рішення про призначення в. о. голови Львівської територіальної організації президентської партії Юрія Гриніва. Про це розповів член ради Львівської ТО партії Тарас Ситник.

Нагадаємо, від серпня 2015-го до травня 2016 року Львівську територіальну організацію партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” очолював голова Львівської ОДА Олег Синютка, який покинув партію через роботу в облдержадміністрації.

42-річний Юрій Гринів — молодший брат голови фракції БПП в парламенті Ігоря Гриніва. У 2014 році він балотувався до

Верховної Ради як 161-й номер виборчого списку БПП.

У тому, що Юрій Гринів — не надто активний партієць, можна переконатися, зайшовши на офіційний сайт територіальної організації БПП. Тут знаходимо лише три згадки про його діяльність. Адже, крім партійної роботи, Юрій Гринів — генеральний  директор ДП “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів”. А раніше, навіть у часи правління Віктора Януковича, працював на керівних посадах у Державній податковій інспекції у Львові та в містах і районах області.

Богдан КУФРИК


Реклама

А поділитися?