Прикордонники-строковики за затримання порушників кордону отримають додаткову відпустку

logo
40881_prikordonniki_strokoviki_za_zatrimannja_p.jpeg


Учора на кордоні з Польщею прикордонний наряд відділу «Лопушанка» Мостиського загону, до складу якого входили військовослужбовці строкової служби, затримав двох турків, які через гори пішки прямували до Європи.

Під час реалізації спланованих заходів щодо недопущення незаконного перетину державного рубежу прикордонники виявили рух невідомих осіб в бік кордону. Аби запобігти правопорушенню, «зелені берети» відразу вжили оперативних заходів  та затримали двох осіб. Ними виявились два громадянина Туреччини, чоловіки 1972 та 1986 років народження, які нещодавно на законних підставах прибули до України. На меті вони мали, як зазвичай в таких випадках, незаконно перетнути кордон, щоб в подальшому працевлаштування за кордоном.

Громадян було затримано в адміністративному порядку, їх буде притягнено до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Натомість прикордонники-строковики за якісну організацію служби прикордонного наряду та затримання порушників кордону отримають додаткову відпустку та листи-подяки батькам.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...