Прикордонники виявили сховки з сигаретами у автомобілях громадян, які у результаті втратили авто за 200 та 500 тисяч гривень

logo
33538_prikordonniki_vijavili_shovki_z_sigaretam.jpeg


На Буковині, Закарпатті, Вінниччині та Львівщині співробітники Державної прикордонної служби виявили у конструктивних особливостях транспортних засобів облаштовані сховки із сигаретною продукцією, яку перевозили приховано від прикордонно-митного контролю.

Так, прикордонники виявили іномарку, в якій порушники намагалися перевезти майже тисячу пачок сигарет, через українсько-румунський кордон. Подія відбулася сьогодні, близько шостої години ранку, в пункті пропуску «Порубне».  Під час здійснення поглибленого огляду транспортного засобу CITROEN C4 PICASSO», під керуванням 27-річного мешканця Чернівецької області, правоохоронці спільно зі співробітниками митниці виявили тайник. Його облаштували в салоні автомобіля для прихованого переміщення товарів, в тому числі тютюнових виробів.  Всього було виявлено та вилучено 985 пачок сигарет марки «ROTHMANS».

Ще декілька сховків обладнав у транспортному засіб «DAF» учора 33-річний громадянин Румунії. Під час проходження контролю на автівку спрацювала службова собака Альфа, яка спеціально натренована на пошук сигарет. У результаті спільною групою з числа прикордонників та митників, в кабіні водія було виявлено кілька спеціально виготовлених тайників наповнених сигаретами. Всього у чоловіка було вилучено 120 пачок сигарет різних марок.

Зазначим, що у двох випадках водії  позбулися і своїх транспортних засобів, які оцінено у 200 та  500 тисяч гривень. Складено відповідні адміністративні протоколи.

Інший румун, «попався» прикордонникам Мукачівського загону на контрабанді сигарет пункті пропуску «Дякове». Чоловік прибув у пункт пропуску автомобілем «Фольксваген» з метою виїзду з України. Під час проведення прикордонно-митного контролю правоохоронці  виявили 150 пачок сигарет «JinLing». Аби приховати їх, 38-річний румун запакував ними запасне колесо, яке знаходилось в спеціально передбаченій ніші багажного відділення транспортного засобу. Вищевказані тютюнові вироби вилучено встановленим порядком.

Також в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Болган-авто» у  мікроавтобусі «Мерседес Спринтер» литовської реєстрації, прикордонники Могилів-Подільського загону виявили тайники. В ході проведення поглиблено огляду у них виявили 1350 пачок цигарок іноземного виробництва, з акцизною маркою республіки Молдова. Вони знаходились в спеціально виготовленому тайнику, який обладнали у міжстельовому  просторі під обшивкою. Цигарки та транспортний засіб вилучено встановленим порядком та передоно взаємодіючим підрозділам.

Крім того у двох випадках сховки в конструктивних особливостях транспортних засобів виявляли прикордонники Львівського загону.  Їх знайшли під час проведення перевірочних заходів у пункті пропуску «Рава-Руська». Поршники намагалися перемістити приховано сигарети у паливному баку «БМВ» та запасному колесі «Мерседеса».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...