Прикордонники вшанували на Львівщині полеглих побратимів

logo


12:22 11 липня 2016 р.

Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У ході бойових дій на сході нашої країни загинули 67 українських прикордонників.

«Сьогодні, 11 липня, прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби вшанували хвилиною мовчання пам’ять побратимів, які загинули 11 липня 2014 року на Луганщині, захищаючи цілісність та державний суверенітет України – повідомили в понеділок у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, де також поінформували:

«Саме у той день біля населеного пункту Зеленопілля «зелені берети» вперше потрапили під масований обстріл РСЗВ «Град», який вівся із території Росії. У цей трагічний день загинули семеро наших побратимів, ще п’ятеро отримали поранення.

Ось імена Героїв, які ціною власного життя боронили священний та недоторканий кордон України – генерал-майор Ігор Федорович Момот, майор Ігор Олексійович Петрів,  старший сержант Анатолій Степанович Луцко, сержант Василь Вікторович Поляков, сержант Павло Миколайович Лазаренко, молодший сержант Вільгельм Володимирович Штолцель, молодший сержант Дмитро Васильович Сирбу. Вічна слава Героям!

Загалом від часу проведення АТО на Сході України понад 15 тисяч прикордонників брали участь у бойових діях, і сьогодні гідно продовжують виконувати бойові завдання на лінії розмежування. На жаль, у ході бойових дій загинули 67 українських прикордонників, 406 отримали поранення, місцезнаходження ще п’ятьох – невідоме. Ми завжди будемо пам’ятати великий подвиг воїнів-прикордонників, які поклали своє життя за мир і спокій на нашій землі, за незалежність і територіальну цілісність України!

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж.

А поділитися?Вам має сподобатись...