Прикордонники зачитали Саакашвілі протокол про незаконний перетин кордону

logo
130531_prikordonniki_zachitali_saakashvili_proto.jpeg


Лідер партії “Рух нових сил”, екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі у вівторок біля львівського готелю “Леополіс” у присутності журналістів ознайомлюється з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону.

Перед цим народний депутат (позафракційний) Юрій Дерев’янко повідомив, що всі процедури щодо вручення протоколу відбуватимуться публічно, у присутності представників ЗМІ. Він також повідомив, що адвокати ставитимуть представникам Держприкордонслужби необхідні запитання.

У свою чергу М.Саакашвілі заявив, що він із великою повагою ставиться до українських прикордонників.

Нині відбувається процедура ознайомлення М.Саакашвілі з протоколом про незаконний перетин ним кордону. Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, біля готелю перебуває М.Саакашвілі зі своїми адвокатами і нардепом Ю.Дерев’янком, а також представники прикордонслужби, які почали зачитувати протокол.

За словами Ю.Дерев’янка, це тривала процедура, яка може зайняти близько години.

Раніше у вівторок у партії “Рух нових сил” заявили, що протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону їхньому лідеру М.Саакашвілі намагаються вручити з порушеннями.

“Згідно з інструкціями, такий протокол вони мали вручити протягом трьох годин від моменту, коли, на їхню думку, було здійснено правопорушення. А зараз іде вже третя доба”, – розповіла прес-секретар партії Мар’яна Поштар агентству “Інтерфакс-Україна”.

При цьому вона додала, що посадові особи, які прийшли ознайомити М.Саакашвілі з протоколом, не можуть входити до приміщення, де він проживає.

На уточнювальне запитання, чи випливає із цього, що в партії вважають, що протокол намагаються вручити з порушеннями, М.Поштар зазначила: “Так, із порушеннями”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...