Примiськi й мiжмiськi маршрутки нарештi пiд пильним оком

logo
27503_primiski_j_mizhmiski_marshrutki_nareshti_.jpeg


Транспортнi засоби перевiрять на справнiсть, а водiїв — на тверезiсть. Така перевiрка триватиме до кiнця року, пише газета “Експрес”.

За цей час планують проiнспектувати бiльш як 60 автотранспортних пiдприємств. До робочої групи входять представникиоблдержадмiнiстрацiї, управлiння “Укртрансбезпеки” областi та громадських органiзацiй. Долучатимуть також правоохоронцiв.

“Рiч у тiм, що останнiм часом побiльшало водiїв, якi сiдають за кермо у станi алкогольного сп’янiння, крiм того, збiльшилася кiлькiсть випадкiв поломки транспортних засобiв, — розповiдає Роман Кокотайло, в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА. — Є також скарги на те, що водiї не завжди дотримуються розкладу i схеми руху. Тому виникла необхiднiсть перевiрити виконання договiрних умов.

Насамперед ми акцентуємо увагу на тому, у якому станi транспортнi засоби виїжджають з бази. Чи проводять перевiрку машини, чи перевiряють лiкарi стан та здоров’я шоферiв, якi виїжджають на рейс. Адже кожному водiєвi, за законодавством, вранцi мають перевiрити пульс, тиск тощо. До того ж, якщо виявиться, що водiй сiв за кермо напiдпитку, а сам транспортний засiб у неналежному станi, залучатимемо полiцiю. Правоохоронцi мають пiдтвердити цей факт, а перевiзника чекатимуть штрафи”.

Юлiя СКОРИК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...