Приміщення колишнього Російського центру у Львові потрібно освятити і створити там Будинок українського війська – активіст

logo
37968_primiwennja_kolishnogo_rosijskogo_centru_.jpeg


На круглому столі з обговорення умов конкурсу на приміщення у Львові по вулиці Короленка, де розташовувався Російський культурний центр, прозвучало ряд конструктивних пропозицій від волонтерів та громадських активістів.

Про це «Погляду» зазначив лідер Економічного бойкотного руху Олег Радик.

За його словами, зазначене приміщення за своїм плануванням не надто надається під офісний центр, де б могли розташовуватися різні громадські організації, пов’язані з АТО, однак воно ідеально підходить під своєрідний культурно-відпочинковий і просвітницький центр.

«Я і багато моїх колег бачимо приміщення як своєрідний модернізований аналог колишніх будинків офіцерів. Тут може бути кінозал, музей АТО. Бійці могли б тут проводити свої зустрічі, спілкуватися. У суботу-неділю центр міг би працювати для дітей АТОвців, зрештою, для всіх дітей, котрі, відвідавши музей, переглянувши українське кіно чи поспілкувавшись із бійцями, отримали б додаткову порцію патріотичного виховання», – зазначив Олег Радик.

Він переконаний, що вдасться об’єднати всі пропозиції, враховуючи і зацікавлення у даному проекті обласної влади.

«Точно висловився під час круглого столу заступник голови облради Володимир Гірняк, який сказав, що створення такого центру – це справа честі для Львова», – наголосив активіст.

Водночас Олег Радик закликає усіх бійців АТО, волонтерів, громадських активістів в разі потреби підтримати передачу приміщення у судах.

«Очевидно, що російські організації, котрих позбавили приміщення, спробують судитися. Аби справу не затягували, доцільно, щоб у суд в разі потреби прийшли всі, кому не байдужа доля цього приміщення – бійці, волонтери, активісти, просто небайдужі львів’яни”, – каже Радик.

« У будь-якому разі я переконаній реалізації цього проекту. Після вирішення технічний питань, проведення ремонту, приміщення треба освятити і відкрити там Будинок українського війська», – наголосив Олег Радик.

9 листопада у Львівській обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення конкурсу на оренду приміщення колишнього Російського центру по вулиці Короленка. Раніше обласна рада прийняла рішення передати приміщення для потреб громадських організацій, чия діяльність пов’язана з АТО. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...