Притулок для відмедів біля Львова. Неймовірні фото кошлатих хижаків

logo
141434_pritulok_dlja_vidmediv_bilja_lvova_nejmov.jpeg


Наразі тут у просторих вольєрах тимчасово розмістилися вже шість клишоногих. В найближчих планах розширення «популяції» до 23 штук. Переважно це ведмеді, що народилися в неволі та знаходяться у «нелюдських» умовах у різноманітних приватних зоопарках, ресторанах та пересувних цирках. З часом, коли звірі адаптуються, їх переведуть на волю у великий надійно (за новітніми технологіями) огороджений простір.

На урочистому відкритті притулку учні з сусіднього села підготували для гостей патріотичну концертну програму. Від організаторів вони отримали в подарунок солодощі-лизаки в формі ведмежої лапи та стали першими екскурсантами закладу… Наразі на території притулку завершуються будівельні роботи, додатково висаджуються дерева.

Читайте також

Притулок для відмедів біля Львова. Неймовірні фото кошлатих хижаків

На Вінниччині зафіксували новий спалах африканської чуми Вчора, 11:36

Притулок для відмедів біля Львова. Неймовірні фото кошлатих хижаків

Одеські поліцейські привітали з днем народження лабрадора Васю, який брав участь в АТО 11 Жовтня, 18:28

Екскурсії для організованих груп поки що безкоштовні, проте, з часом планують встановити символічну плату за відвідування. Гості на відкритті мали можливість ознайомитися з фотовиставкою, яка «розповідає» про будівництво притулку.

Опікуватимуться ведмежим притулком зоозахисники та волонтери з міжнародної організації «Four Paws», головний офіс якої знаходиться у Відні. З 1988 року ця організація рятує ведмедів по усьому світі, а останнім часом вона активно працює і в Україні. «…Жодного притулку не вистачить, доки люди не зрозуміють, що ведмідь – не іграшка», кажуть зоозахисники.

Фото: Євген Кравс, Facebook


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...