Призери “Ігор нескорених” зі Львова отримали по 25 тис. від мерії

Четверо львівських військових, які стали учасниками та призерами «Ігор нескорених», та їхня тренерка отримали срібні монети ім. Короля Данила Галицького та по 25 тис. грн від Львівської міськради. Монети під час засідання сесії 5 жовтня урочисто вручив міський голова Львова Андрій Садовий.

Срібні монети ім. Короля Данила Галицького отримали Роман Панченко, який здобув золоту медаль зі стрільби з лука серед початківців та срібну медаль в командному заліку, Дмитро Сидорук, який здобув «срібло» в індивідуальному заліку серед професіоналів зі стрільби з лука та Катерина Михайлова, яка виборола «срібло» в командному заліку зі стрільби з лука серед початківців. Монети отримали також Сергій Калитюк за участь у «Іграх нескорених» та тренерка учасників «Ігор нескорених» Леся Шах.

Як зазначив під час вручення нагород Андрій Садовий, учасники та призери «Ігор нескорених» отримають також по 25 тис. грн від Львівської міськради.

Нагадаємо, 4 жовтня, у Львові зустріли спортсменів, які повернулися із міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри нескорених»).

«Ігри Нескорених» відбувалися у Торонто (Канада) з 23 до 30 вересня. Україна вперше взяла у них участь, до складу національної збірної увійшли 30 українських військовиків – представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. Україна отримала 14 медалей – 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові в шести видах спорту. Наша збірна зайняла друге місце, перше – за господарями, канадцями.