Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської обласної ради у вівторок, 22 листопада

logo
41503_pro_ce_varto_znati_jaki_uhvali_prijnjali_.jpeg


У вівторок, 22 листопада, депутати Львівської обласної ради прийшли на VІ пленарне засідання IV чергової сесії.

032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.

1. Під час своєї роботи депутати облради прийняли рішення рекомендувати місцевим радам обмежити продаж алкоголю на території Львівщини в нічний час – із 22:00 по 10:00. Водночас, підприємцям не забороняється продавати алкоголь у нічний ча доби. Мова йде лише про рекомендацію органам місцевого самоврядування встановити заборону на продаж алкоголю.

2. Також чиновники затвердили перспективний план об’єднання громад Турківського району. Тож тепер у Турківському районі буде 4, а не 2 територіальні громади, як було раніше.

3. Крім цього, депутати обласної ради запропонували надати статусу “Національний” Львівській обласній філармонії”. Відповідну пропозицію висунув голова комісії з питань культури та ЗМІ облради Юрій Візняк.

4. На пленарне засідання в облраду завітав  керівник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. Він розповів чиновникам про те, як на Львівщині триває процес люстрації. 

Зазначимо, що незважаючи на те, що у порядку денному депутатів було понад 40 питань, чиновники не поспішали активно працювати. Фактично, робота облради розпочалася лише о 12:00, хоча депутати на пленарне засідання зібралися ще о 10:00. 

А поділитися?Вам має сподобатись...