Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської обласної ради у вівторок, 25 жовтня

logo
34518_pro_ce_varto_znati_jaki_uhvali_prijnjali_.jpeg


У четвер, 25 жовтня, депутати Львівської обласної ради прийшли на IV пленарне засідання IV чергової сесії. Обласні чиновники попрацювали досить плідно і розглянули практично всі питання порядку денного.

032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.

1. Під час своєї роботи депутати вирішили схвалити план перспектив щодо об’єднання територіальних громад одразу у кількох районах області. Мова йде про Самбірський, Жидачівський, Бродівський, Миколаївський, Радехівський та Городоцький района Львівщини.

v1ZYBmeaVlU

2. Також обласні чиновники розглянули внесення змін до показників обласного бюджету. Так, за інформацією департаменту фінансів ЛОДА, за підсумками 9 місяців перевиконання дохідної частини обласного бюджету становить 52,5 млн грн. або 106,3%. З цих коштів 15 млн грн скерують  на зарплату  працівників галузі охорони здоров’я та 5,2 млн грн. – на потреби профтехосвіти, ще 5,1 млн грн. – на ветеринарну медицину.

M0eJj1mIg2Q

До того ж, 25 млн гривень  обласна рада передбачила на співфінансування поточного та капітального ремонтів доріг загальнодержавного значення, які проведені за рахунок залучених у попередні роки коштів під державні гарантії Держагентством автомобільних доріг і затверджені постановою Кабміну.   

3. Крім того, чиновники вирішили віддати будівлю Російського культурного центру у Львові волонтерам та громадським організаціям, які допомагають українським військовим у боротьбі із російським агресором на Сході України. 

4. Також цього дня обласні обранці визначилися із новим керівником Львівського геріатричного пансіонату. Ним став екс-керівник Галицького відділення соціальної допомоги вдома Львівського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, Микола Модь. За його кандидатуру проголосували  ­­­­43 депутати.

iq3cjXnO-zo

5. З обласного бюджету для придбання житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, виділять додатково 640 тисяч гривень. За ці кошти чиновники сподіваються придбати 10 квартир квартир для дітей, яким виповнюється 23 роки.

CUcIJg4qKMM6ardfayYZYg


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...