Про залучення на військову службу за контрактом – на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

logo
105491_pro_zaluchennja_na_vijskovu_sluzhbu_za_ko.jpeg


Питання про виконання завдань щодо залучення громадян району до  військової служби за контрактом стало предметом обговорення на нараді, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Мельника. У нараді  взяли участь керівник апарату райдержадміністрації С.Вавреньчук, представники Радехівського РВК та головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання і виявлення корупції  апарату РДА О.Войнаровський.

Повідомляє сайт РАДЕХІВ СЬОГОДНІ.

Військовий комісар районного військового комісаріату А.Радзіковський охарактеризував стан справ із залучення громадян України та строкову службу в Радехівському районі та доповів про відсоток виконання планових показників станом на сьогоднішній день.  Під час виступу військовий комісар акцентував увагу на   недостатній роботі сільських голів стосовно проведення інформаційної кампанії із залучення громадян до війська на контрактній основі.

Учасники наради внесли свої пропозиції щодо покращення роботи із  залучення жителів району до лав ЗСУ за контрактом та Ігор Мельник вказав на необхідності налагодження діалогу між жителями району, представниками органів влади та військового комісаріату для більш ефективної співпраці


Реклама

А поділитися?