Проблему з вивозом сміття у Львові обіцяють вирішити впродовж дня

logo
22459_problemu_z_vivozom_smittja_u_lvovi_obicja.jpeg


З четверга, 8 вересня, львів’яни почали скаржитися у соцмережах, що у Львові не вивозять сміття. Ірина Маруняк, заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, каже, що зараз проблеми з вивозом сміття є у двох перевізників, а найпроблемнішими районами є Франківський, Шевченківський і Сихівський.

«Зараз у Львові працює 5 перевізників, двоє з яких не справляються з вивозом сміття. Кількість сміття у осінній період збільшилася, через те, що до Львова звозять сміття з околиць міста. Кожен перевізник має певні домовленості з полігонами в області чи інших містах, куди вони вивозять сміття. Одні перевізники такі домовленості мають, у інших зараз є певні проблеми. Зокрема, сміттєзвалища, куди вивозять сміття з міста, блокуються місцевими мешканцями», – коментує Ірина Маруняк.

У мерії відмовляються назвати перевізників, у яких виникли проблеми з вивозом сміття, а також полігони у містах чи селах, куди вивозять відходи. Однак запевняють, що проблему з вивозом сміття вирішать до кінця робочого дня.

«На Грибовичі сміття зараз не вивозиться. На сміттєзвалищі зараз проводять роботи з монтажу відеоспостереження, також встановлюється огорожа довкола полігону. Питання відновлення робіт з стабілізації сміттєзвалища зараз обговорюється на робочій групі, куди входять мешканці і депутати Малехова, Дублян та Грибович», – додає Ірина Маруняк.

Нагадаємо, зараз сміття зі Львова вивозять 5 перевізників: ТзОВ «Спецавтотранс-Львів», ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс», ТзОВ «Самкон», ТОВ «ДВ-Екосвіт», ТОВ «АВЕ Львів».


Реклама

А поділитися?