Проект будівництва сміттєпереробного заводу для Львова не надходив до Мінрегіону. Документи

logo
proekt_budivnictva_smittepererobnogo_zavodu_dlja_lvova_ne_nadhodiv_do_minregionu_dokumenti.jpg


середа, 20 липня, 2016, 13:57
Львів

Проект будівництва сміттєпереробного заводу для Львова не надходив до Мінрегіону. Документи

Переповнені сміттєві баки у Львові. Фото: portal.lviv.ua

Переповнені сміттєві баки у Львові. Фото: portal.lviv.ua

Проект будівництва сміттєпереробного заводу для Львова та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України не надходив.

Про це йдеться у відповіді заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуарда Кругляка на запит МОБ «Екологія-Право-Людина», яку сьогодні під час прес-конференції щодо початку рекультивації Грибовицького сміттєзвалища представила керівник юридичного відділу МОБ «Екологія-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна.

Також у відомстві зазначили, що за результатами розгляду запрошення Мінрегіону на участь у спільному з Європейським інвестиційним банком проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» Львівська міська рада подала пропозиції щодо реалізації трьох проектів, в тому числі один проект у сфері поводження з твердими побутовими відходами, які наразі опрацьовуються.

1

2

Ольга Мелень-Забрамна додала, що у них також є лист міського голови Львова, якого він скерував віце-прем’єр-міністру України, міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубкові щодо участі ЛМР у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» між Україною та Європейським інвестиційним банком.

«Міська рада у листі сама пише, що як такої домовленості щодо конкретного фінансування Європейським інвестиційним банком щодо надання кредиту Львову і не було. У листі зазначається, що впродовж тривалого часу ЛМР співпрацює з експертами ЄІБ для оцінки існуючої ситуації та пошуку шляхів їх вирішення, саме тому місто вирішило розробити проект-програму розвитку в рамках загальноукраїнського проекту програми розвитку муніципальної інфраструктури України», – розповіла керівник юридичного відділу МОБ «Екологія-Право-Людина».

3

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий повідомляв, що Європейський інвестиційний банк погодився виділити кошти Львову на рекультивацію, завод для сортування сміття і весь комплекс робіт.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє надзвичайників загинули, водночас зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

7 червня повідомили, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м. Для ліквідації загоряння застосовували авіацію ДСНС. Також відновили пошуки зниклого еколога.

Усі новини про пожежу та пошукові роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі читайте тут: Грибовицьке сміттєзвалище.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...