Проект рекультивації Грибовицького полігону французи розроблятимуть разом із «Збиранкою»

logo
80145_proekt_rekultivaciji_gribovickogo_poligon.jpeg


Сьогодні, 6 квітня, під час сесійного засідання Львівської міської ради було 49 депутатів проголовували «за» ухвалу «Про затвердження Договору про виконання проектних робіт щодо підготовки технічних рішень та завдань на проектування рекультивації сміттєзвалища у с. Великі Грибовичі». Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із сесійної зали.

За словами керівника юридичного департаменту міськради Львова Гелени Пайонкевич, мова йде про договір між французькою компанією «Еджіс» та ЛКП «Збиранка».

«Всім відомо що в Львівська міська рада та компанія «Еджіс» було укладено меморандум щодо стратегії поводження із ТПВ у Львові, технічної документації…Зазначений меморандум пройшов широке обговорення. Зокрема, в пункті зобов’язано компанією підготувати основні технічні рішення для реалізації першочергових заходів по рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Сьогодні ЛКП «Збиранка» має проект рекультивації 2013 року, що розроблений «Гірхімпромом». Тому в меморандумі зобов’язано  «Збиранку» і «Гірхімпром» вчинити ряд заходів на реалізацію проекту», – зазначила вона.

«Проект має бути відкоректований, саме тіло полігону зазнач змін. Тому ми пропонуємо затвердити договір між «Збиранкою» та компанією «Еджіс» і  «Гірхімпромом», згідно якого «Еджіс», як розробник основних технічних рішень виконує первинний проект, а «Гірхмпром  відкориктовує його згідно норм України», – додала головний юрист ЛМР.

Щодо коштів, які необхідні на створення цього проекту, Г. Пайонкевич зауважила:

«Команія «Еджіс» працює за кошти французького уряду. Кошти, що виділятимуться  для «Збиранки»– суто на адаптацію цього проекту до норм і права України».

Нагадаємо, проект рекультивації полігону у Грибовичах розроблятимуть півроку.

А поділитися?Вам має сподобатись...