Проекти львів’ян із «Громадського бюджету» потрібно максимально реалізувати в 2017 році – Босаневич

logo
40059_proekti_lviv_jan_iz_gromadskogo_bjudzhetu.jpeg


Учора, 15 листопада завершилося голосування за ідеї львів’ян, викладені у рамках конкурсу «Громадські проекти міста Львова», який мешканці міста назвали «Громадським бюджетом». З результатами можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/…/0B5waK41c5dlKWkxCUHJpT1k2dXM/view.

Українське об’єднання патріотів – УКРОП» ще раз звертається до депутатів Львівської міської ради та виконавчої влади міста із вимогою, щоб максимум ідей, що не перемогли у проекті, були реалізовані за рахунок Бюджету розвитку міста Львова на 2017 рік.

«Задекларована ідея конкурсу – львів’янам краще знати, яких змін потребує їх дім, вулиця, мікрорайон, – повинна бути максимально реалізована. Ми уже заявляли про це на сесії Львівської міської ради і наголошуємо на тому, що бачення львів’янами громадського простору має бути основою для планування міських робіт у прийдешньому році, – нагадує Любомир Босаневич, депутат Львівської міської ради від фракції УКРОП».

Можете вважати це ще одним офіційним публічним зверненням та вимогою фракції і до депутатів, і до виконавчої влади Львова», – додає депутат.

Нагадуємо, від 15 вересня по 15 жовтня у Львові проходив конкурс проектів від мешканців міста із пропозиціями покращення громадського простору Львова. На конкурс львів’яни подали 238 пропозицій на загальну суму 140 млн. грн. Бюджет конкурсу – 16 млн. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...