Прогулянки із собаками заборонені? На Науковій з’явилася нова інформаційна таблиця

logo
105718_proguljanki_iz_sobakami_zaboroneni_na_nau.jpeg


19511051 515994328746177 7272920748705290033 n«Ось така радісна табличка з’явилась у мене під будинком на День Конституції. Це не парк, не дитячий майданчик. Просто прохід між будинками від СШ 45 на Науковій. Тепер, очевидно, потрібно вертоліт замовляти, якщо захочу з дому з собаками вийти», – такий пост оприлюднила у Спільноті Собачників Львова місцева мешканка Аріна.

Водночас, як пояснили Форпосту у Спільноті «Наукова» «алея на вул. Пулюя є новоствореним громадським простором, а не звичайною транзитною зоною». «Саме тут зараз відпочивають багато літніх людей, матусь з дітлахами і дуже неприємним є момент, коли багато людей вигулюючи своїх улюбленців не прибирають за ними і на зауваження батьків діток, що там граються не реагують. Спільно з Dog-Friendly City плануємо проведення зборів власників домашніх тварин в цьому районі для облаштування спеціальної зони вигулу. Попередньо дату анонсуємо, коли знатимемо, коли власники зголосяться зустрітись», – зазначили у Спільноті.

Нагадаємо, проект «Розумний мікрорайон. Наукова» стартував наприкінці минулого року. Тоді мікрорайон «Наукова – Володимира Великого» переміг у голосуванні на право стати майданчиком для цифрового та інноваційного перетворення. «За» висловилися трохи більше 28% львів’ян, які брали участь у голосуванні.


Реклама

А поділитися?