Прокуратура Львівщини передала до суду справу екс-директора «Львівелектротрансу»

logo
prokuratura_lvivwini_peredala_do_sudu_spravu_eks_direktora_lvivelektrotransu.jpg


Прокуратура Львівської області завершила розслідування у справі про розкрадання коштів при закупівлі трамваїв для Львова.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини, обвинувальний акт щодо екс-директора «Львівелектротрансу» Андрія Федоренка та семи інших осіб, яких підозрюють у заволодінні майном в особливо великих розмірах, передали до Франківського райсуду.

«Підозрюваний громадянин Федоренко у 2007 році з метою заволодіння бюджетними коштами, вступив у злочинну змову з іншими особами (нині підозрюваними), організувавши схему поставки до Львова вживаних трамваїв неналежної якості за значно завищеними цінами», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

За версією слідчих, такі дії завдали шкоди на суму в 2,2 млн грн, що на час скоєння злочину становило більше 323 тис. євро.

Зараз екс-директору «Львівелектротрансу» Андрію Федоренку та іншим сімом підозрюваним у цій справі загрожує позбавленя волі терміном від 7 до 12 років з конфіскаєю майна.

Нагадаємо, у березні 2016 року Галицький райсуд взяв екс-керівника «Львівелектротрансу» під варту, призначившизаставу у розмірі 6,9 млн грн. Андрій Федоренко очолював«Львівелектротранс» з грудня 2007 року до березня 2009.

А поділитися?Вам має сподобатись...