Прокуратура оскаржить передачу землі на Варшавській-Сосновій у Вищому господарському суді

logo
39937_prokuratura_oskarzhit_peredachu_zemli_na_.png


Прокуратура оскаржуватиме передачу земельної ділянки під скандальне будівництво на вулицях Варшавська – Соснова у м. Львові у Вищому господарському суді України.

Прокуратура вже скерувала касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду у справі незаконної забудови земельної ділянки на вул. Варшавська- Соснова у Львові, повідомляє її прес-служба.

Нагадаємо, 27 жовтня Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу забудовника житлового комплексу «Оранж» на Варшавській-Сосновій про скасування зобов’язання повернути місту ділянку.

У серпні 2016 року суд розірвав договір оренди і зобов’язав забудовника повернути місту скандальну ділянку та повернути її до попереднього стану. Під час розгляду справи прокуратура вимагала також зупинити усі будівельні роботи на цій ділянці. Суд задовольнив і це клопотання. Після цього будівництво зупинили.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради у грудні 2015 року скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...