Прокуратура скерувала до суду матеріали у справі посадовця ДСНС

logo
prokuratura_skeruvala_do_sudu_materiali_u_spravi_posadovcja_dsns.jpg


Прокуратурою Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного із районних відділів м. Львова Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Вказаного посадовця у квітні поточного року затримали при одержанні неправомірної вигоди в сумі 300 доларів США, яку він вимагав від директора одного із підприємств м. Львова за не включення окремих порушень у сері пожежної безпеки до акту перевірки суб’єкта господарювання.

Останній був затриманий, за клопотанням прокуратури йому судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з одночасним визначенням застави, яку він сплатив.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що санкція ч.3 ст.368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певно діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

А поділитися?Вам має сподобатись...