Прокуратура вдруге виграла суд про повернення державі мисливських угідь на Стрийщині

logo
113897_prokuratura_vdruge_vigrala_sud_pro_povern.jpeg


polyuvannyaРішенням господарського суду міста Києва 16 березня цього року повністю задоволено позов прокуратури Львівської області до Львівської обласної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Стрийського міжрайонного товариства мисливців і рибалок «Лісівник», з участю третьої особи на стороні позивача – державного підприємства «Стрийське лісове господарство», щодо законності надання та використання 35 тис га мисливських угідь.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Вказаним судовим рішенням визнано незаконним та скасовано відповідне рішення Львівської обласної ради, а також визнано недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Стрийським міжрайонним товариством мисливців і рибалок «Лісівник» договір про умови ведення мисливського господарства.

У прокуратурі зазначають, що вказаним товариством було подано апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду, однак 19 липня 2017 суд залишив її без задоволення.

Загалом судами підтримано позицію органів прокуратури області у чотирьох справах вказаної категорії, із яких у трьох справах рішення судів про повернення мисливських угідь загальною площею 68 тис га, вже набрали законної сили.

Ще дві справи про повернення незаконно наданих мисливських угідь загальною площею 60 тис га перебувають у провадженні судів різних інстанцій.

А поділитися?Вам має сподобатись...