Прокурор Львівської області перевірив умови утримання в’язнів у Дрогобицькій виправній колонії

logo
34266_prokuror_lvivskoji_oblasti_pereviriv_umov.jpeg


Прокурор Львівської області Юрій Квятківський 20 жовтня проінспектував Дрогобицьку виправну колонію №40 та здійснив прийом засуджених, які відбувають покарання у цій установі, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Прокуратуру Львівської області

Так, до прокурора звернулись троє в’язнів, яких цікавили питання виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, зарахування строку попереднього ув’язнення у термін покарання та незаконного засудження.

Усім в’язням надано вичерпні відповіді на їх звернення та роз’яснено вимоги чинного законодавства

Крім цього, під час візиту Юрій Квятківський перевірив дотримання прав засуджених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, ознайомився з організацією роботи колонії, дотриманням режимних вимог, законодавства з питань оплати та охорони праці.

Принагідно зазначимо, що за результатами проведеної в жовтні цього року перевірки у вказаній колонії, прокуратурою області виявлено факт неправомірного поміщення та утримання засудженого в боксі №1 дисциплінарного ізолятора, який не пристосований для тримання в’язнів.

За наведеним фактом УДПтС України у Львівській області доручено провести службову перевірку, а діяльність вказаного боксу призупинено.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: виправна колонія Новини Львівщини Новини міста Лева

А поділитися?Вам має сподобатись...