«Просто гуляв»: львівські патрульні затримали крадія номерних знаків?

logo
38176_prosto_guljav_lvivski_patrulni_zatrimali_.jpeg


Проблема із викраденням номерних знаків із автівок у Львові стає дедалі гострішою: автовласники бояться в дворах будинків залишати свої машини, бо на ранок можуть просто залишитися без номерів, а потім – купа проблем. Правоохоронці лише розводять руками, адже зловити зловмисника не так просто. А минулої ночі пощастило – патрулюючи Галицький район, саме там, де часто знімають номерні знаки, близько 6 години ранку на вулиці Сніжній помітили чоловіка, підозрюваного у таких злочинах, повідомляють у прес-службі патрульної поліції Львова.

Чоловік, побачивши правоохоронців, хотів втікати. Правоохоронці його наздогнали. На запитання, що робить о такій годині далеко від дому, той відповів, що «просто гуляє».

Підозрюваного доставили до відділення поліції. З’ясувалося, що цей 25-річний чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності за грабежі, крадіжки та зберігання наркотиків. Наразі оперативні працівники Галицького відділу поліції з‘ясують, чи має він відношення до викрадення номерних знаків.


Реклама

А поділитися?