Провокації на Львівщині: суд заарештував чотирьох організаторів, які “захищали” права поляків

logo
79210_provokaciji_na_lvivwini_sud_zaareshtuvav_.jpeg


Четверо організаторів антипольських провокацій на трасі Львів – Рава-Руська 29 березня взяті під варту за рішенням суду.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначається, що всім чотирьом оголошено підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України за попередньою змовою групи осіб.

Крім того, двом затриманим оголошено підозру у умисному нанесенні тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронних органів.

Нагадаємо, на українсько-польському кордоні поблизу села Гряда в Жовківському районі Львівської області пройшла акція невідомих, в результаті якої поліція затримала 80 осіб.

Пізніше співробітники Служби безпеки України вилучили у затриманих детальні інструкції на проведення акції. Однією з особливостей інструкцій замовника було замовлення на зйомку. Для цього була заготовлені дрони. Також в хід пішли димові шашки. Звучали заклики до зміни державного кордону.

Пізніше СБУ зв’язала провокації у Львівській області з блокуванням доріг і обстріл консульства Польщі в Луцьку.

Крім того, СБУ назвала замовника реалізації обстрілу генконсульства Польщі у Луцьку і акції в Грядах. Ним виявився лідер радикальної громадської організації Наждак Микола Дульський.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...