Радехівський депутат-хабарник заплатить майже ₴14 тис. штрафу

logo
33066_radehivskij_deputat_habarnik_zaplatit_maj.jpeg


Депутату Радехівської міської ради від ВО «Свобода» Андрієві Макару, якого 23 червня цього року затримали під час одержання хабаря, присудили штраф у розмірі 13,6 тис. грн. Відповідне рішення Радехівського районного суду, датоване 11 жовтня, оприлюднили в реєстрі судових рішень.

Андрій Макар є депутатом Радехівської міської ради та головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

Як повідомляв ZAXID.NET раніше, депутат за 6,8 тис. грн пообіцяв підприємцеві надати в оренду земельну ділянку для облаштування двох стоянок таксі, а також посприяти у цьому питанні під час розгляду на сесії. Затримали депутата під час одержання грошей неподалік від Радехівської міськради. Хабар у депутата вилучили.

Хабар у розмірі 6,8 тис. грн, отриманий депутатом Радехівської міськради за сприяння підприємцеві в отриманні права оренди земельних ділянок

Зазначимо, що слідчі ГУНП у Львівській області за фактом отримання Андрієм Макаром хабаря порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368 Кримінального  кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Суд визнав винним Андрія Макара у зловживанні впливом. Проте за таке «сприяння» суттєво пом’якшив йому покарання, призначивши лише штраф у розмірі 13,6 тис. грн.

А поділитися?Вам має сподобатись...