«Радіо в моєму житті – це друга любов (після дружини)», – зізнається Василь Федчук

logo
40187_radio_v_moemu_zhitti_ce_druga_ljubov_pisl.jpeg


«Радіо в моєму житті – це друга любов (після дружини)», – зізнається Василь Федчук

16 листопада відзначали День телебачення, радіо і зв’язку. З нагоди свята Громадське.Волинь разом із ветераном радіожурналістики Волині Василем Федчуком навідалось до регіональної філії НТКУ.

Василь Федчук, наш земляк. Народився в Доросинях, закінчив факультет журналістики Львівського держуніверситету ім. І.Франка у 1966 року. Віддав радіожурналістиці на Волині 45 років життя, і не шкодує про це. З 2009 року він на пенсії. Однак у свої 75 чоловік продовжує займатися журналістикою. Він є дописувачем газети «День», а також активним користувачем соціальних мереж «Фейсбук» та «Однокласники», через які стежить за роботою колег. Йдеться на Громадському.Волинь.

У День працівників телебачення, радіо і зв’язку він разом із нашими журналістами навідався на колишнє місце роботи – Будинок радіо. Колеги кличуть його на каву, а він відмовляється, бо поспішає показати техніку, за якою працював раніше.

«Я тішуся, що зараз мої колеги мають таку компактну техніку. Цифрову техніку. На фоні тих магнітофонів, які важили 7 кілограм… Та ще мікрофон міг півтора кілограма, та шнури…» , – пригадує Василь Володимирович.

scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net

scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net

На його пам’яті інтерв’ю записували на 6-хвилинні «бабіни», і тому доводилося постійно переривати розмову, щоб замінити її. Тим не менше, роботу на радіо чоловік згадує тільки позитивно. Свій шлях він починав із «рядового кореспондента», а згодом майже 35 років пропрацював редактором. Колеги та вихованці були щиро раді його побачити та вітали з професійним святом.

Основним секретом успіху Василь Федчук вважає любов до своєї роботи, та закликає всіх журналістів насолоджуватися тим, що вони роблять: «Ось як любиш роботу, як бачиш, що вона виходить, то отримуєш задоволення. І своє внутрішнє задоволення, і приносиш користь своєю роботою людям».


Реклама

А поділитися?