Реальные участники АТО поддержали действия пограничников в “Шегини”

logo
130529_realnye_uchastniki_ato_podderzhali_dejstv.jpeg


Руководство и личный состав антитеррористической операции выражает обеспокоенность и поддерживает действия украинских пограничников во время массового незаконного пересечения Государственной границы Украины в пункте пропуска «Шегини». Об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба АТО.

Керівництво та особовий склад антитерористичної операції висловлює стурбованість та підтримує дії українських прикордонників під час масового незаконного перетину Державного кордону України у пункті пропуску «Шегині».

Цей факт, що прикордонники не піддалися на свідомі провокації та не застосували зброї під час цього неприпустимого випадку викликає тільки повагу до захисників наших кордонів. Адже пункти пропуску на кордоні з ЄС це не місце для політичного та силового протистояння.

Рішення Державної прикордонної служби України в межах компетенції скласти матеріали адміністративного характеру про порушення державного кордону України та ідентифікація осіб, які це скоїли цілком виправдане. Надійна охорона Державного кордону залишається першочерговим питанням.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...