Регбі. Хмельницьке “Поділля” та львівський “Сокіл” зійшлися в битві за бронзу (ФОТО+ВІДЕО)

Хмельницькому “Поділля”, щоб здобути “бронзу”, необхідно було вдома переграти львівський “Сокіл” з різницею у 5 очок. Адже тиждень тому в Львові “Сокіл” переміг “Поділля” з рахунком 22:18. А тому львів’яни сподівалися не втратити цю мінімальну перевагу в протистоянні в Хмельницькому.

Рахунок 0:0 тримався в матчі хвилин 20-ть. Аж поки хмельничани не провели стрімку атаку, в результаті якої Вадим Сівак втік від суперників та заніс першу спробу в матчі. Ще через 5 хвилин відзначився Андрій Шакура, а Олексій Лещенко вдало виконав реалізацію і рахунок був вже 12:0. Та такий перебіг не влаштовував “Сокіл”, а тому гостям вдалося створити чимало проблем “Поділлю”. Як наслідок, під завісу першого тайму рахунок став 12:5.

Вадим Сівак відкрив рахунок у матчі “Поділля” – “Сокіл”

Перший тайм видався доволі важким для обох команд

Янчі розвивав атаки “Поділля”

У другому таймі “Сокіл” заробив штрафний, але втілити його в три очки, які б означали, що в протистоянні нічиї (враховуючи перевагу в першому матчі в чотири бали), не змогли. І це наче додали сил регбістам “Поділля”. За 10 хвилин (у середині другого тайму) хмельничанам вдалося зняти питання переможця в цьому протистоянні. Спочатку Олексій Лещенко заніс спробу, потім це ж саме зробив його брат Андрій, а Олексій вдало виконав реалізацію. А потім 5 балів у залік “поклав” і Вадим Кошелюк (Олексій Лещенко додав ще два за реалізацію). Так, за 10 хвилин до завершення матчу, рахунок був вже 29:5.

Олексій Лещенко влучно пробив три реалізації та заніс одну спробу.

Львівському “Соколу” вдалося заробити лише 10 очок

На рахунку Андрія Шокури (з м’ячем) у грі проти “Сокола” – дві спроби

РК “Поділля” не зупинилося. На 75 хвилині матчу Андрій Шокура заніс другу для себе спробу в гру – 34:5. Та через дві хвилин “Сокіл” відіграв 5 очок. Але більшого хмельничани не дозволили. Отож, 34:10 – перемога, разом із якою хмельницький регбійний клуб став володарем бронзових медалей чемпіонату України з регбі-15 у 2016 році.