Рейтинг голови Львівської ОДА стрімко летить униз

logo


09.08.2017 21:45

Рейтинг голови Львівської ОДА стрімко летить униз

В Україні визначили найкращих і найгірших голів ОДА у першому півріччі. Як виявилося, Львівська область на чолі з Олегом Синюткою різко скочується вниз.

Ще торік голова ЛОДА посідав у цьому рейтингу почесне друге місце з результатом 6,7 бала, у першому кварталі цього року тримався на 9-й позиції, тепер же опустився на 11-ту сходинку. Наш губернатор одержав за свою роботу лише 2,1 бала, пише газета Експрес.

“Укладаючи рейтинг, ми опиралися на показники соціально-економічного розвитку. Це — статистичні дані, відповіді на наші запити з облдержадміністрацій, а також оцінки експертів, яких ми опитали — розповів Олексій Кошель, генеральний директор Комітету виборців України.– Щодо очільника Львівщини, то скажу, що опуститися з другого на одинадцяте місце в рейтингу за рік — це доволі стрімке падіння. Однак є пояснення цьому — затягування вирішення проблеми з вивезенням та переробкою сміття і корупція в області. Експерти не схвалили й взаємодії губернатора з представницькими органами влади, його дій у вирішенні кризових ситуацій та регіональних проблем”.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...