Рейтинг Садового опинився під львівським сміттям – експерт

logo
31304_rejting_sadovogo_opinivsja_pid_lvivskim_s.jpeg


У Андрія Садового було досить багато років, аби розв’язати проблему зі сміттямУ Андрія Садового було досить багато років, аби розв’язати проблему зі сміттям

На думку керівника центру «Третій сектор» політолога Андрія Золотарьова, мер Львова має відношення до несанкціонованого вивозу львівського сміття на території низки областей України. За це можна понести відповідальність не тільки політичну, але і перед законом, підкреслив експерт у коментарі виданню Інформаційний Акцент.

«У Андрія Садового було досить багато років, аби розв’язати проблему. Можна було збудувати сміттєпереробне підприємство, вирішити питання з облрадою щодо іншого полігону для відходів. Але мені здається, що ця ситуація його цілком влаштовувала до того часу, коли його власний рейтинг опинився під цим сміттям. Зараз бачимо повну безпорадність пана Садового у розв’язанні цієї проблеми – він «пливе сміттєвими хвилями». Мені здається, що ситуація дійде до того, що втручатиметься Київ, бо Садовий цю проблему не розв’яже. У нього був час, але зараз він просто безпорадний», – вважає Золотарьов.

Експерт переконаний, що ситуація зі львівським сміттям завдала суттєвого удару по репутації Львова: «Фактично вибудовану репутацію такої собі туристичної Мекки України разом із власним рейтингом Садовий поховав під цим сміттям».

Політолог також зазначив, що несанкціоноване скидання львівського сміття по всій країні може закінчитися відповідальністю керманича Львова, адже йдеться про злочин: «Може дійти до відповідальності. Якою вона має бути – скажуть правники, але до цього йде».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, депутати Вінницької облради вимагають негайного розслідувати та покарати винних за несанкціоноване вивезення львівського сміття у Погребищенський район області. На Житомирщині у заповіднику «Древлянський» на трасі між Базаром і Народичами працівники охоронюваної території виявили близько 100 тонн львівського сміття. Близько 20 тонн львівського сміття знайшли на Хмельниччині у селі Берездів.

Залишити коментар


Реклама

А поділитися?