Рейтинг Садового у Львові почав обвалюватися

logo


56% мешканців Львова не задоволені роботою міського голови Андрія Садового, а 41% жителів міста позитивно розцінює його роботу.

56% мешканців Львова не задоволені роботою міського голови Андрія Садового, а 41% жителів міста позитивно розцінює його роботу.

Такі результати соцопитування, проведеного групою “Рейтинг”, оприлюднив керівник групи Олексій Антипович.

“Більше половини опитаних не задоволені роботою мера Львова і на цей результат має вплив нещодавня трагедія в Грибовичах”, – сказав він.

Торік “Рейтинг” проводив аналогічні соціологічні виміри і довіра до роботи Садового тоді становила 70%.

Водночас опитування показало, що Садовий залишається безумовним лідером симпатій мешканців Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: [INVALID URL BB CODE]

Якби вибори президента відбувалися найближчої неділі, за Садового віддали б свої голоси 12,8% всіх опитаних і 15,9% тих, хто взяв би участь у виборах. Також за “Самопоміч” жителі Львова та області віддали б голоси і на виборах у парламент – за партію Садового готові голосувати 22,8% опитаних у Львівській області та 25,7% опитаних у Львові, що є найкращим показником серед партій.

Водночас 30% опитаних вважають, що в трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі винна влада Львова, а ще 23% звинувачують владу області. Крім того, 90% опитаних вважають будівництво сміттєпереробного заводу вирішенням проблеми з утилізацією відходів у місті.

Опитування провели серед 1200 повнолітніх жителів Львівської області 10-20 червня поточного року. Помилка репрезентативності не перевищує 2,8%.

А поділитися?