Реконструкція стадіону “Юність” обійдеться місту у понад 18 млн гривень: деталі

logo
119801_rekonstrukcija_stadionu_junist_obijdetsja.jpeg


За словами Наталії Бунди, роботи із реконструкції гардеробних і душових кабінок розпочалися ще наприкінці весни, але їх призупинили через проведення міжнародного джазового фестивалю “ Alfa Jazz Fest”, бо стадіон задіювався під фан-зону.

“Орієнтовно до кінця року роботи будуть завершені”, – каже Наталія Бунда.

Гроші

Як розповіла нам директор департаменту розвитку Львівської міськради цього року на реконструкцію стадіону з міського бюджету виділили 15 млн гривень.

На реконструкцію однієї трибуни треба 12 823 992,62 грн ., а капітальний ремонт гардеробної з душовими обійдеться у  5 876 352,2 грн. Тобто загалом станом на сьогодні на реконструкцію потрібно понад 18 млн гривень гривень.

Для закінчення робіт не вистачає ще понад 3 мільйони. Ми будемо просити дофінсування, щоб закінчити повний цикл робіт по роздягальнях і капітальному ремонту трибуни”, – зазначила посадовець.

Що за компанії проводять реконструкцію

За словами Наталії Бунди, над реконструкцією трибуни зараз працює комерційно виробнича компанія “Будекстра”, а нові душові та гардеробні робить компанія “Будмонтажресурс”.

Як ми з’ясували, згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, компанія “Будекстра” одноосібно належить Петру Адамику, а одноосібним власником і керівником ТОВ “Будмонтажресурс” є Коваль Олег Михайлович.

Майбутнє стадіону

Зараз стадіон “Юність” використовують для гри в регбі. Зрештою, Федерація регбі і ініціювала проведення реконструкції. Втім, у міськраді наголошують, що стадіон після ремонту планують використовувати, як культурно-спортивну інфраструктуру.

“Ми хочемо, щоб стадіон використовували не лише для тренувань та спортивних змагань, а й для проведення культурних подій, тому що Парк культури має зручне розташування, фактично, у центрі міста. Туди і зараз приходить багато людей і тому ми хочемо там зробити зручну культурно-спортивну інфраструктуру, де можна буде проводити і спортивні змагання високого рівня, і культурні заходи під відкритим небом”, – зазначила Наталія Бунда.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...