Рекорд духу – львів’янин із ДЦП доїхав до океану на велосипеді

logo
105900_rekord_duhu_lviv_janin_iz_dcp_dojihav_do_.jpeg


30.06.2017, 09:27

Иван Маслюк, ДЦП, велосипедом до океанаХлопець із ДЦП з глухого села на Львівщині здійснив свою мрію та доїхав на велосипеді до океану. Про це повідомляє “Громадьске ТВ”. 

20-річний Іван Маслюк із глухого села на Львівщині має ДЦП, його ноги не ходять. Але Іван не закрився вдома, він ходив на дискотеки, їздив до Львова з однокласниками і там познайомився із двома хлопцями – мандрівниками. Їм зізнався, що понад усе мріє побачити Лісабон. Хлопці, які старші за Івана – Олег і Сашко, вирішили втілити мрію хлопця. Вони знайшли гроші, купили для нього спеціальний велосипед – ручний, і почали тренувати Івана.

Три місяці підготовки, і 13 серпня Іван, Сашко та Олег поїхали в подорож. Вони проїхали всю Європу, піднімалися на Монблан, хлопці весь час носили Івана на руках там, де не проїздив велосипед. І таки доїхали до Лісабона. Тепер хлопці хочуть створити організацію, яка втілюватиме мрії людей з інвалідністю.

Парень с ДЦП из глухого села на Львовщине осуществил свою мечту и доехал на велосипеде до океана. Об этом сообщает “Громадське ТВ”. 

20-летний Иван Маслюк из глухого села на Львовщине имеет ДЦП, его ноги не ходят. Но Иван не закрылся дома, он ходил на дискотеки, ездил во Львов с одноклассниками и там познакомился с двумя парнями – путешественниками. Им признался, что больше всего на свете мечтает увидеть Лиссабон. Ребята, которые старше Ивана – Олег и Саша, решили воплотить мечту парня. Они нашли деньги, купили для него специальный велосипед – ручной, и начали тренировать Ивана.

Три месяца подготовки, и 13 августа Иван, Саша и Олег поехали в путешествие. Они проехали всю Европу, поднимались на Монблан, ребята все время носили Ивана на руках там, где не проезжал велосипед. И таки доехали до Лиссабона. Теперь ребята хотят создать организацию, которая будет воплощать мечты людей с инвалидностью.

А поділитися?Вам має сподобатись...