Рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища не зможуть розпочати без дозволу сільради Малехова

logo
24914_rekultivaciju_gribovickogo_smittezvaliwa_.jpeg


У Малехові ще відреагували на угоду зі Львовом щодо рекультивації Грибовицього сміттєвого полігону. Тому наразі усі роботи на сміттєзвалищі припининені.

Про це у коментарі 032.ua повідомив директор ЛКП “Збиранка” Володимир Занік.

За його словами, рекультиваційні роботи розпочнуться лише після того, як влада Малехова погодиться на угоду, яку нещодавно погодили депутати Львівської міськради.

Чекаємо на рішення Малехівської сільради

“Наразі усі роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі зупинені. Чекаємо на рішення Малехівської сільради”, – розповів Занік.

Директор “Збиранки” також зазначив, що земельна ділянка, яку влада Львова просить у села Малехів, необхідна для будівництва нової дамби і для складування сміття, яке буде підпирати тіло полігону.

“Для цього нам необхідно 5-7 га землі, які ми хочему взяти у Малехова, бо фільтрати вже фактично розташовані на території села. Тому нам треба рішення про виділення земельної ділянки від громади Малехова”, – пояснив Занік. 

Нагадаємо, що понад 2-х тижнів тому, громади сіл навколо Грибовицького сміттєзвалиша заблокували роботу техніки поблизу Грибовицького сміттєвого полігону. 


Реклама

А поділитися?