Ремонт перехрестя на Личаківській у Львові продовжили ще на місяць

logo
126428_remont_perehrestja_na_lichakivskij_u_lvov.jpeg


На вул. Личаківській ремонт лише доходить до середини. Роботи тут ускладнює колектор, пише zaxid.net.

«Він на дуже великій глибині. До того ж каштани, які збоку ростуть, заважають роботі. Коло них котлован копається, сама робота влаштування колектора дуже складна», – розповів Віталій Хомин, провідний інженер робіт на вул. Личаківській.

Але перехрестя вул. Личаківської – Мечникова обіцяють відкрити вже 1 жовтня.

«На сьогоднішній день вже завершили будівництво перехрестя. Ми готові відкрити трамвайний рух на перехресті Личаківська – Мечникова, продовжуються роботи від Мечникова до Котика», – розповів Євген Калитич, заступник директора ЛКП «Львівелектродор».

Нагадаємо, спочатку планувалося, що трамвай №7 поїде на Погулянку вже у липні. Проте, через прорив колектора, відкриття перехрестя вул. Личаківської та Мечникова перенесли на осінь.

Ремонт наступної ділянки Личаківської може затягнутися аж до наступного року – швидкість робіт залежить від погодніх умов. Проте, будівельники запевняють: якщо взимку не буде морозів, встигнуть завершити ремонт цьогоріч.

Також завершуються ремонти інших доріг у Львові. Вже 1 вересня відкриють колію на вул. Чернівецькій, яка веде до Залізничного вокзалу. Також у вересні завершать ремонт вул. Пулюя. Зараз тут облаштовують тротуари, велодоріжки й освітлення. Відкриття проїжджої частини має зменшити навантаження на сусідню вул. Наукову.

Джерело: zaxid.net

Интересные новости:

31.08.2017

347

Розмер квартплаты в одних городах в разы выше, чем в других…

31.08.2017

281

Українцям нагадують про завершення терміну прийому документів на повернення зекономлених коштів…

31.08.2017

1412

Из-за жуликов платежки могут быть завышены в 1,5-3 раза…


Реклама

А поділитися?