Резонансний конфлікт на кордоні за участі патрульних стався через «польські бляхи»

logo
116449_rezonansnij_konflikt_na_kordoni_za_uchast.jpeg


Сутичка поблизу пункту пропуску «Краковець» між співробітниками патрульної поліції та кількома чоловіками з черги сталася через бажання останніх позачергово перетнути кордон. Молодики поспішали, оскільки закінчувався термін перереєстрації їх авто у Польщі, – пише Фортпост.

Про це на своїй сторінці у ФБ розповіла Віка Балицька.

«Патрульна у своєму офіційному описі цієї події толерантно мовчить про іноземну реєстрацію та причини нападу. Ну ок. То я розкажу.

З інформації, яку я отримала від поліції Яворівського ВП, відбулося наступне. Ну, усім відомо, що власники авто на іноземній реєстрації мають кожних 5 днів перетинати кордон на своїй “блясі” інакше штраф 8 000 грн. Так от, 26.07 близько 23:00 троє співгромадян, які є щасливими власниками “польської бляхи”, квапилися перетнути кордон в бік Польщі бо їм в 24 годині сприливав 5-денний термін і “світив” немалий штраф. А вже було по 23-й. Відповідно вони спробували обїхати колейку.

Патрульні не пускали. Це розлютило власників “бляхи” і вони поконфліктували із патрульними. Почали їх шарпати із всілякою лайкою. Коли патрульні спробували затримати цих світлих громадян, то на допомогу їм кинулся інші учасники черги, не менш світлі і теж переважно щасливі власники “польської бляхи”. до 40 чоловік.

На відео можна почути увесь колорит цієї субультури. Жінки проклинають/обзивають патрульних, один із нападників втікає з номерами патрульного авто, які він зірвав, а потім викинув у траву… (уявляємо, що було б із тим хто здер номери на авто американского копа… увага! жорстокі сцени!))) Ще якийсь “достойник” в кінці відео щось там генерує стосовно того, що треба зробити із патрульними… Лютий капець.

Двох нападників таки доставили в Яворівський відділ поліції. Відкрито кримінальне провадження за статею про напад на поліцейських при виконанні. Двом патрульним ненесені тілесні ушкодження. Пошкоджено пріус.

І це постійно такі “коломийки” в тих чергах. Це якась гнійна рана, яку ніхто не лікує. Вона просто собі “квітне” та рана. І всі, включно із поліцією, лицемірно-толерантно відвертають очі і прикривають гнійник тканиною з люрексом. Блискітки відволікають увагу від просоченої крові та гною…», – написала Віка Балицька.

Як повідомляв Форпост, слідчі Яворівського відділу поліції 27 липня відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.345 Кримінального кодексу України (погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу у зв‘язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...