Риба стала причиною отруєння 28 львів’ян

logo
134925_riba_stala_prichinoju_otruennja_28_lviv_j.jpeg


Сьогодні, 23 вересня, із діагнозом гостра кишкова інфекція до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізували уже 28 людей, які вживали рибу. Про це УНН повідомили у лікарні.

Медики заначили, пацієнти почали надходити до лікарні учора після обіду і сьогодні протягом дня. Переважна більшість купували рибу, яку потім вживали у їжу, на одному й тому ж «Привокзальному» ринку у Львові.

«Зранку було 10, зараз є 28… Усі вживали у харчування рибу. Переважна більшість — з того ринку (“Привокзального” — ред.). Але є й інші варіанти, хтось купляв морожену рибу, хтось копчену… 11 чоловіків, 12 жінок і 5 дітей. Вік дітей — три, чотири, два, 11 і 14 років… По спалаху проходить 28 людей», – повідомили у медичному закладі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Необережність під час куріння довела жителя Борщівщини до загибелі

«У них гарячка,.. нудота, блювання, біль в животі, частий рідкий стілець», — додали медики.

У лікарні вказали, що усі госпіталізовані з діагнозом гостра кишкова інфекція і наразі отримують лікування.

«Зараз вони отримують лікування, їх стан покращується», — підсумували у лікарні.

Раніше у департаменті цивільного захисту ЛОДА повідомили, що вчора о 18:15 до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про те, що до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізовано 6 осіб (дорослих) із діагнозом: гостра кишкова інфекція.

«Усі постраждалі вживали в їжу рибу гарячого копчення, яку придбали в одному із торгових кіосків на ринку “Привокзальний” у місті Львові. При поступленні стан наближений до важкого», — повідомили у ЛОДА.


Реклама

А поділитися?