Рибу для військових по 500 гривень за кіло постачатиме 21-річна дівчина з фейковим телефоном

logo
106191_ribu_dlja_vijskovih_po_500_griven_za_kilo.jpeg


Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного замовила замороженої риби на майже 3,8 млн гривень у 21-річного приватної підприємниці Вікторії Козак з фейковим номером телефоном.

Про це передають “Наші гроші”.

Козак зареєструвалась підприємцем 31 травня цього року, тобто вже через вісім днів після оголошення торгів на закупівлю риби. Виграш тендеру щодо поставки замороженої риби Національній академії сухопутних військ став її першою перемогою у цій сфері.

Незважаючи на дуже короткий термін ведення підприємницької діяльності, вона надала два позитивні відгуки від інших підприємців про постачання продуктів, які датовані 5 і 6 червнем. Відтак, за чотири дні, серед яких два вихідних, Козак змогла придбати продукцію, підписати договори і успішно продати продукти.

Цікавим фактом є те, що у лютому цього року 21-річна підприємниця шукала роботу адміністратора або офіс-менеджера із зарплатнею в 4 тис. гривень. Досвід роботи в резюме відсутній.

Крім того, мобільний номер телефону, який вона вказувала в документах для участі в торгах виявився недійсним.

Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України затримали одного із суддів Луганської області під час отримання хабара.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...